O NAS

kilka słów o naszej Szkółce Roślin Ozdobnych

Założycielem i właścicielem Szkółki jest Pan Mirosław Potrawiak, który dzięki swojej ogromnej pasji do uprawy roślin mógł sprostać tak trudnemu zajęciu.

Szkółka od ponad 30 lat zajmuje się ogrodnictwem i produkcją roślin ozdobnych iglastych oraz liściastych. Nasze drzewka i krzewy trafiają do klientów indywidualnych upiększając ich ogrody, jak również do odbiorców hurtowych i firm, które realizują zlecenia dla miast, gmin i centrów ogrodniczych.

Nasze ogromne doświadczanie przekłada się na stale rosnącą sprzedaż oraz wzrastającą liczbę zadowolonych klientów, chwalących nas za utrzymanie najwyższych standardów i wymagań jakościowych dotyczących krzewów i drzewek.

Zadzwoń lub przyjedź osobiście do naszej Szkółki, aby zapoznać się z ofertą

Pracownia Motilove home najbardziej aktywnie działa na terenie miejscowości: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Copyright © Szkółka Roślin Ozdobnych Mirosław Potrawiak 2018

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo